2. Türkiye Bilim ve Teknoloji Merkezleri Konferansı

11 - 12 Eylül 2018 / BURSA

Merinos AKKM

Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Merinos Parkı, BURSA

+90 (224) 272 16 00

info@merinosakkm.com

Sabiha Gökçen Havalimanı – Merinos AKKM Ulaşım Senaryosu

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa Büyükşehir Belediyesi Burulaş’a ait BBBus’lara (sarı otobüslere) binerek 30 TL karşılığında 90 dakikalık bir yolculukla Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlandıktan sonra şehir içi otobüs durakları peron 7 den hareket eden 96 veya 99 numaralı otobüslere binerek Merinos Stadyumu İstasyonu’nda indiğinizde Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz. (Sabiha Gökçen Havalimanı - Bursa otobüs sefer saatleri ve bilet bilgileri için lütfen https://bus.burulas.com.tr/ adresini ziyaret ediniz).

Atatürk Havalimanı – Merinos AKKM Ulaşım Senaryosu

Atatürk Havalimanı’ndan Yenikapı Metrosu’na binerek Yenikapı İDO İskelesi’nden Bursa-Güzelyalı Limanı’na ulaşabilirsiniz. Güzelyalı Liman’dan 1/GY otobüsüne binerek son durak olan Emek İstasyonu’nda inmeniz gerekmektedir. Hemen indiğiniz yerdeki Bursaray Metro’ya Emek İstasyonu’na aktarma yaparak 1 ve 2 nolu trenlerle Merinos İstasyonu’na ve buradan da yürüyerek Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz.

Yenikapı-Güzelyalı sefer saatleri ve bilet bilgileri için lütfen http://www.ido.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

Atatürk Havalimanı’ndan metroya binerek Esenler Otogar durağında inip şehirlerarası hizmet veren otobüs firmalarını kullanarak Bursa Terminali’ne ulaşabilirsiniz. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlandıktan sonra şehir içi otobüs durakları peron 7 den hareket eden 96 veya 99 numaralı otobüslere binerek Merinos Stadyumu İstasyonu’nda indiğinizde Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul-Bursa arası sefer yapan otobüs firmalarının adreslerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

https://www.kamilkoc.com.tr/          https://www.pamukkale.com.tr/         https://www.anadolu.com.tr/         https://www.nilufer.com.tr/

Yenişehir Havaalanı – Merinos AKKM Ulaşım Senaryosu

Havalimanından kent meydanına hareket eden 80 numaralı otobüs ile son durakta indikten sonra Merinos AKKM 10 dakika yürüme mesafesindedir. 80 numaralı hattın güncel hareket saatleri için uçak biletinizi almadan önce lütfen aşağıdaki numarayı arayınız:

 

Tel: 0 850 850 99 16

BUDO Mudanya İskelesi – Merinos AKKM Ulaşım Senaryosu

Eminönü Sirkeci veya Büyükçekmece BUDO Limanı’ndan hareket eden deniz otobüsleri BUDO Bursa (Mudanya) İskelesi’ne yanaşmaktadır. Hemen iskelenin önünden hareket eden 1/M otobüsüne binerek son durak olan Emek İstasyonu’nda inmeniz gerekmektedir. Hemen indiğiniz yerdeki Bursaray Metro’ya Emek İstasyonu’na aktarma yaparak 1 ve 2 nolu trenlerle Merinos İstasyonu’na ve buradan da yürüyerek Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz.

Sefer saatleri ve biletler ile ilgili detaylı bilgiyi https://budo.burulas.com.tr/ adresinden alabilirsiniz.

İDO Bursa (Güzelyalı) İskelesi – Merinos AKKM Ulaşım Senaryosu

Yenikapı ve Kadıköy İDO Limanları’ndan hareket eden deniz otobüsü ve feribotlar İDO Bursa (Güzelyalı) İskelesi’ne yanaşmaktadır. Güzelyalı Liman’dan 1/GY otobüsüne binerek son durak olan Emek İstasyonu’nda inmeniz gerekmektedir. Hemen indiğiniz yerdeki Bursaray Metro’ya Emek İstasyonu’na aktarma yaparak 1 ve 2 nolu trenlerle Merinos İstasyonu’na ve buradan da yürüyerek Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz.

 

Yenikapı - Bursa (Güzelyalı) ve Kadıköy – Bursa (Güzelyalı) sefer saatleri ve bilet bilgileri için lütfen http://www.ido.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

 

Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali – Merinos AKKM ve Anlaşmalı Otellere Ulaşım Senaryosu

Terminalin hemen ön tarafından yer alan şehir içi otobüs durakları peron 7’den hareket eden 96 veya 99 numaralı otobüslere binerek Merinos Stadyumu İstasyonu’nda indiğinizde Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Peron 1’den hareket eden 38 numaralı hatta binerek Gençosman Postanesi veya Kent Meydanı durağında inebilir ve 10 dakikalık yürüme sonrası Merinos AKKM’ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine aynı duraklardan 5 dakika yürüme mesafesinde Almira Hotel’e de ulaşım sağlayabilirsiniz. 38 numaralı hat aynı zamanda Artıç Otel’in de önünden geçmektedir. Otele ulaşmak için Ulucami veya Heykel Duraklarında inmeniz yeterlidir.

ADRES

Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı

Bilim Merkezleri Müdürlüğü

TELEFON

0(312) 298 95 21

E-POSTA

iletisim@tubitemkonferansi.org